Česky English Français

Fotogalerie

Vápenné hospodářství - sycení a dávkování vápenné vody, sytiče, stírací zařízení nádrží, rozmíchávací a ředící nádrže, regulace průtoku, míchání, tlakové stanice apod.


 


 

Sytič1Sytič2

 

 

 

Sytič3Sytič4

 

 

 

 

 

 

Vápenné hospodářství - skladování vápenného hydrátu, skladovací sila - pro externí i interní aplikace, zdroje tlakového vzduchu, úprava a rozvody tlakového vzduchu, provzdušňování a filtrace sil včetně zabezpečení proti pod/přetlaku a měření výšky hladiny, pneudoprava vápenného hydrátu, pneumatické vykladače, komorové podavače apod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vápenné hospodářství - výroba a dávkování vápenného mléka, dávkování hydrátu, rozmíchávací a ředící nádrže, atypické řešení pro aplikace v oboru energetiky apod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 
Chlorové hospodářství - Výroba a dávkování chlordioxidu na bázi plynného chloru nebo HCl, skladování a dávkování plynného chloru a oxidu uhličitého, detekce úniku chloru a ozonu do atmosféry a měření obsahu zbytkového chloru v upravené vodě
Desinfekce TUV v nemocnicích - ClO2 na odstranění bakterie Legionela

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Chemické hospodářství - velkoskladování, ředění, míchání a dávkování kapalných chemikálií (Prefloc Fe2(SO4)3, NaOH, KMnO4, NaClO, ClO2, chlorid amonný, Albaphos, PAA apod.)